O NAS


Latergrupa Architekci to młoda warszawska pracownia założona w 2016 roku przez Dariusza Brzezińskiego i Grzegorza Perguła.

Obecnie pracownia to zespół 20 zaangażowanych architektów, dla których praca jest prawdziwą pasją.
Pracownia mieści się na warszawskim Żoliborzu. Architekci na co dzień korzystają z nowoczesnego oprogramowania, które wspomaga projektowanie typu CAD oraz BIM. Wieloletnie doświadczenie pozwala realizować najbardziej wymagające projekty deweloperskie o różnej skali oraz zróżnicowanej funkcji. Latergrupa Architekci może pochwalić się realizacją i przekazaniem do użytkowania kilkunastu obiektów w Polsce.

Dziś Latergrupa jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom w dziedzinie wielobranżowego projektowania architektonicznego i urbanistycznego. Profesjonalnie zarządzamy projektami przy zachowaniu wysokich standardów oraz dialogu z Inwestorem.

Każde zadanie projektowe rozpatrujemy indywidualnie, biorąc po uwagę aspekt architektoniczny i urbanistyczny, ale również uwarunkowania społeczne, środowiskowe i ekonomiczne.

Współpracujemy z grupą doświadczonych projektantów branżowych, aby móc kompleksowo podejść do każdego projektu, zapewniając inwestorom obsługę w pełnym zakresie – od etapu wstępnych analiz, po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Wśród naszych realizacji znajdują się projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego, centra handlowe i usługowe, obiekty użyteczności publicznej, czy projekty rewitalizacji obiektów zabytkowych.